Seniorzy S2 WildGuns

Opis forum


#1 2008-09-22 18:58:40

harmen

Użytkownik

Punktów :   

Odległości

Ponieważ sojusz trochę się rozrasta, można pomyśleć o jakis pogrupowaniu graczy znajdujących się w jakiejś rozsądnej odległości od siebie i możemy wyznaczac sobie cele dla takiej grupy. W DS mieliśmy taką tabelkę z odleglosciami pomiedzy nami, a graczami TBO. Tutaj jeżeli ktoś ma czas to mogłby zrobić tabelkę z odległościami ( czasem ) pomiędzy poszczególnymi graczami. To tylko taki luźny pomysł w celu usprawnienia działania sojuszu. Jeżeli macie inne lub chcecie popdjąc sie zrobienia tabelki to może wpisujmy tutaj.

Offline

 

#2 2008-09-23 15:45:10

whitejoe

Użytkownik

Punktów :   

Re: Odległości

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł
prędzej czy później tabelka się przyda

harmen napisał:

. Tutaj jeżeli ktoś ma czas to mogłby zrobić tabelkę z odległościami ( czasem ) pomiędzy poszczególnymi graczami.

teraz mam trochę czasu, tylko że gram od niedawna i muszę gdzieś na forum poczytać o tym czasie. Chyba że ktoś z dawnego DS napisze mi na PRIVa jak to zrobić.

Offline

 

#3 2008-09-23 17:16:23

Goliash

Użytkownik

Punktów :   

Re: Odległości

Popieram sprawe.Przyda sie!

Offline

 

#4 2008-09-23 22:58:29

selena

Moderator

Punktów :   

Re: Odległości

Ja bym proponowała, aby każdy sprawdził sam jak daleko ma do innych i wrzucił to gdzieś, tu czy jakiś screen... Wtedy temu kto to pozbiera w całość będzie o wiele łatwiej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thinandperfect.pun.pl www.naszemopsy.pun.pl www.cszone.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.lopinscy.pun.pl